KONTO FIRMOWE ZA 0 ZŁ

Prowadzisz mały lub większy biznes?
A może dopiero rozpoczynasz działalność?



Zyskaj bezpłatne konto firmowe przez 24 miesiące
a jeśli skorzystasz z usług Biura Rachunkowego INDEX masz dodatkowo tańsze usługi księgowe


Przez 2 lata masz gwarancję, że nie zapłacisz za:


Dowiedz się - jak założyć
konto firmowe za O zł


Zostaw nam swój numer – oddzwonimy do Ciebie.

Lub

Zadzwoń: 606-238-984

Napisz: biuro@index-rachunkowe.pl


Taniej za usługi księgowe

Po założeniu konta firmowego za pośrednictwem Biura Rachunkowego INDEX i skorzystaniu z usług księgowych, otrzymujesz

rabat na usługi księgowe – 20%

od ceny abonamentu przez 2 kolejne miesiące.


Zostaw nam swój numer – oddzwonimy do Ciebie.

Lub

Zadzwoń: 606-238-984

Napisz: biuro@index-rachunkowe.pl

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowe INDEX Jadwiga Lecznar, 37-127 Krzemienica 25;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z wykonywaniem umowy, realizacją, zamówień, wykonywaniem obowiązków rachunkowych i podatkowych;
3) dbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowe INDEX Jadwiga Lęcznar, oraz podmioty współdziałające z w/w w zakresie wykonywania jej obowiązków umownych/ofertowych (dostawy systemów księgowych online/kontrahenci, firmy leasingowe, banki, ubezpieczyciele, pośrednicy finansowi etc.)
4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane prze czas trwania współpracy oraz zgodnie z przepisami prawa, w szczególności podatkowego po zakończeniu współpracy, przez okres wymagany przez przepisy prawa;
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z wykonywaniem umowy.