O biurze rachunkowym INDEX

TEST

Biuro Rachunkowe INDEX zapewnia kompleksową obsługę księgowo - podatkową małych i średnich  podmiotów o różnym profilu działalności i różnej formie prawnej w tym prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

Doświadczenie w obsłudze  księgowej m. in. firm  handlowych, importerów, świadczących usługi budowlane, ubezpieczeniowe, transportowe, doradcze, IT, telekomunikacyjne, fotograficzne, elektroniczne,  franczyzowe, sprzedaży internetowej, firm działających w branży pośrednictwa finansowego
i ubezpieczeniowego, i in. pozwala zapewnić  rzetelną i  kompleksową obsługę  Państwa finansów.
 
Dla Klientów biura, bezpłatna pomoc w założeniu firmy i wyborze sposobu opodatkowania, doradztwo w tym zakresie i reprezentacja przed urzędami po udzieleniu stosownych pełnomocnictw.
Każdy klient ma zagwarantowane indywidualne podejście w zakresie swoich potrzeb, również w niestandardowych sytuacjach.

Polisa ubezpieczeniowa odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności,  zapewnia bezpieczeństwo finansowe prowadzonych rozliczeń.  
Po godzinach pracy zapewniona pomoc i kontakt telefoniczny i mailowy a w razie potrzeby również osobisty.


Usługi dostępne są w dwóch wariantach:

Księgowość tradycyjna

Z bezpośrednim kontaktem z księgową i dostarczaniem dokumentów w formie papierowej.


Księgowość online

Z możliwością zdalnego przekazywania i odbioru dokumentów, dla klientów nastawionych na szybki kontakt i bieżący osobisty dostęp do stanu rozliczeń, z każdego miejsca i o każdej porze.
W ramach księgowości online, w cenie abonamentu za usługi księgowe użytkownik ma udostępniony m.in.: darmowy program do fakturowania , moduł do zarządzania bazą kontrahentów , monitoring należności i zobowiązań, narzędzia do windykacji należności, narzędzia do prowadzenia gospodarki magazynowej a w razie potrzeby integrację z Allegro i wieloma innymi e-sklepami oraz płatnościami online, w połączeniu z automatycznym przekazywaniem dokumentów sprzedażowych do systemu księgowego biura, i wiele innych funkcji przydatnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Wyniki podatkowe

Wyniki podatkowe i bieżące informacje finansowe automatycznie są udostępniane online.
Dodatkową ofertą w ramach księgowości zdalnej, jest możliwość założenia bezpłatnego sklepu internetowego połączonego z modułem księgowym online i bezpośrednim automatycznym importem dokumentów sprzedażowych do zaksięgowania.

Nie trać czasu na łamigłówki podatkowe, rzetelne biuro rachunkowe zrobi to za Ciebie.
Ubezpieczenie OC. Księgowość bez wychodzenia z domu.

Wyślij zapytanie o rozliczenia księgowe:

Forma rozliczeń
Płatnik VAT?
TAK NIE
Podane dane chronione są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016