Leasing ALL INCLUSIVE

Leasing ALL INCLUSIVE

Taniej w pakiecie. Wygoda i wysoka jakość serwisu przy zaskakująco niskich ratach miesięcznych!

Jeśli:

 • Chcesz mieć niskie raty leasingowe,
 • Po zakończeniu leasingu zamierzasz wymienić samochód na kolejny,
 • Cenisz niezawodność auta dzięki wygodnemu i autoryzowanemu serwisowi,
 • Chciałbyś uniknąć nieprzewidzianych wydatków związanych z serwisowaniem auta,
 • Potrzebujesz osobistego i profesjonalnego doradcę przez cały okres umowy.

Leasing ALL INCLUSIVE jest dla Ciebie! 

To całkiem nowa formuła leasingu operacyjnego, dzięki której:

 • Płacisz zaskakująco niskie raty leasingowe, ponieważ wykup końcowy jest ustalony na poziomie wartości rynkowej auta po zakończeniu leasingu. Dzięki temu nie spłacasz w całości samochodu w czasie leasingu. Nie będziesz musiał go też sprzedawać, by wymienić na kolejny. Wykup końcowy jest jedynie opcją, z której możesz skorzystać.
 • Możesz za taką samą, a nawet niższą ratę miesięczną korzystać z auta o wyższej wartości niż wcześniej planowałeś w leasingu tradycyjnym – dzięki temu zamiast używanego wybierzesz nowe; zamiast auta średniej klasy wybierzesz klasę premium.
 • Przy zakupie nowego auta korzystasz z dodatkowych rabatów flotowych – dzięki temu z nami zakupisz nowe auto taniej niż bezpośrednio u dealera - z rabatem nawet do 21%!
 • Możesz otrzymać leasing bez jakiejkolwiek wpłaty wstępnej – na bardzo uproszczonych procedurach, bez dokumentów finansowych, już od 3 miesiąca działalności firmy. Decyzja leasingowa wydawana jest w ciągu 1 godziny.
 • W ratach leasingowych są zawarte wszystkie koszty serwisu auta – dzięki temu unikniesz niespodziewanych wydatków na jakiekolwiek naprawy i przeglądy w czasie trwania leasingu, nawet po zakończeniu okresu gwarancji.
 • Płacisz mniejsze podatki – od wszystkich rat leasingowych możesz odliczyć VAT (50 lub 100% - zgodnie z obowiązującymi przepisami), a resztę wrzucasz w koszty. 
 • Będziesz serwisować auto przez cały okres umowy wyłącznie w autoryzowanych stacjach serwisowych – zapewni to obsługę na najwyższym poziomie i bezpieczeństwo korzystania z auta.
 • Masz zapewniony samochód zastępczy w przypadku szkody komunikacyjnej na cały okres naprawy auta.
 • Gwarantujemy stałą opiekę osobistego doradcy, na którego możesz liczyć w każdej sprawie, np. rejestracja i wymiana dowodu rej., pomoc w likwidacji szkody, itp.
 • Dedykowany telefon Assistance do Twojej dyspozycji, który działa 7 dni w tygodniu/24 godziny na dobę i zapewnia pomoc w każdym zdarzeniu.

Gubisz się w ofertach leasingowych? - dopasujemy ją do Twoich potrzeb, w tym również z możliwością zwrotu oraz - na start - dla nowych firm.

Zadzwoń: 606-238-984
Lub wyślij zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biuro Rachunkowe INDEX powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie mailowo na adres biuro@index-rachunkowe.pl lub pisemnie na adres podany w zakładce Kontakt.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowe INDEX Jadwiga Lecznar, 37-127 Krzemienica 25;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z wykonywaniem umowy, realizacją, zamówień, wykonywaniem obowiązków rachunkowych i podatkowych;
3) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowe INDEX Jadwiga Lecznar,
oraz podmioty współdziałające z w/w w zakresie wykonywania jej obowiązków umownych (dostawy systemów księgowych online/kontrahenci etc.);
4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane prze czas trwania współpracy oraz zgodnie z przepisami prawa, w szczególności podatkowego po zakończeniu współpracy, przez okres wymagany przez przepisy prawa;
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z wykonywaniem umowy.