Terminale płatnicze

TEST

ZA 0 ZŁ PRZEZ 12 MIESIĘCY W RAMACH PROGRAMU POLSKA BEZGOTÓWKOWA

 • DO 3 TERMINALI NA 12 MIESIĘCY,
 • BEZ PROWIZJI ZA TANSAKCJE KARTAMI VISA I MASTER CARD LUB DO 100 000 OBROTU NA JEDNYM TERMINALU

STACJONARNE Z MODUŁEM NFC (GPRS, LAN)

Terminale dostosowane do różnorodnych możliwości technicznych punktów handlowych, o prostej i intuicyjnej obsłudze. Odpowiednie do użytku stacjonarnego przy stanowisku kasowym, z możliwością dołączenia PIN Pada usprawniającego obsługę klienta.

Zastosowana technologia NFC umożliwia korzystanie z portfeli mobilnych, programów i aplikacji, a przyjmowanie płatności zbliżeniowo zwiększa satysfakcję klientów i usprawnia pracę kasjera.

TERMINALE PRZENOŚNE Z MODUŁEM NFC (GPRS, WI FI, BLUETOOTH)

Terminale przenośne idealnie sprawdzają się w miejscach wymagających podejścia z terminalem do klienta np. w restauracjach, hotelach czy firmach cateringowych. Wyposażone w szybką drukarkę i co bardzo ważne, długi czas pracy baterii, usprawniają rozliczenia i skracaja czas obsługi.
Wszystkie terminale płatnicze to urządzenia nowoczesne, umożliwiające przyjmowanie płatności w technologii NFC, zbliżeniowych i mobilnych. Terminale przenośne poszerzają możliwości dla różnych branż, w których urządzenia mobilne są niezastąpione, wykorzystując łączność GPRS, WiFi oraz Bluetooth.

USŁUGI DODATKOWE

DCC - Płatność w walucie karty

DCC (Dynamic Currency Conversion) umożliwia dokonywanie płatności za towary i usługi bezpośrednio w walucie karty, innej niż PLN. Funkcja ta umożliwia płacącemu zagraniczną kartą płatniczą uzyskać informację już w momencie dokonywania płatności o kwocie, jaką dokładnie zapłaci za zakup oraz o kursie wymiany waluty.

Korzyści
 • Wzrost satysfakcji klientów
 • Aktualizowany każdego dnia, najkorzystniejszy kurs przewalutowania
 • Obniżenie kosztów obsługi transakcji
 • Nie wymaga ponoszenia dodatkowych wydatków

Cash Back – wypłata gotówki przy dokonywaniu płatności kartą

Dzięki usłudze cash back, posiadacz karty płatniczej może wypłacić gotówkę przy okazji płatności za codzienne zakupy, tak jak z bankomatu. Rozwiązanie to cieszy się coraz wiekszą popularnością wśród klientów punktów handlowych, a jednocześnie zachęca do zakupów u oferujących taką usługę.

Wypłaty dostępne są w granicach ustalonych limitów, który np. dla kart VISA wynosi 300 zł, a dla Mastercard 500 zł, i zawsze muszą być poprzedzone transakcją zakupu. Sprzedaż i wypłata gotówki odbywają się w trakcie jednej operacji. Na wydruku z terminala wyodrębniona jest kwota sprzedaży oraz kwota wypłaty gotówki. Właściciel karty potwierdza podpisem lub za pomocą kodu PIN obie kwoty, natomiast sprzedawca dokonuje wypłaty.

Korzyści
 • Wzrost zadowolenia klientów
 • Pozyskanie nowych klientów, chcących wypłacić gotówkę, którzy w tym celu zobowiązani są do zrobienia zakupów,
 • Mniejsze koszty obsługi gotówki.

Doładowanie telefonów komórkowych

Terminale płatnicze mogą być wykorzystywane również do sprzedaży kodów doładowań telefonów komórkowych w systemie pre-paid oraz kart typu „mix”. Funkcjonalność ta, pozwala łatwo i szybko doładować telefon każdego z operatorów telefonii komórkowej oraz najpopularniejszych operatorów MNVO (Mobile Virtual Network Operator).

Korzyści
 • Prowizja od sprzedanych doładowań
 • Zwiększenie zadowolenia Klientów, którzy oszczędzą czas i pieniądze, mogąc doładować telefon przy okazji wizyty w punkcie handlowym
 • Przewaga nad lokalną konkurencją wobec punktów nieposiadających tej usługi co zwiększa ilość Klientów
 • Brak konieczności magazynowania papierowych kart co eliminuje ryzyko ich zaginięcia i kradzieży

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowe INDEX Jadwiga Lecznar, 37-127 Krzemienica 25;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z wykonywaniem umowy, realizacją, zamówień, wykonywaniem obowiązków rachunkowych i podatkowych;
3) dbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowe INDEX Jadwiga Lęcznar, oraz podmioty współdziałające z w/w w zakresie wykonywania jej obowiązków umownych/ofertowych (dostawy systemów księgowych online/kontrahenci, firmy leasingowe, banki, ubezpieczyciele, pośrednicy finansowi etc.)
4) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane prze czas trwania współpracy oraz zgodnie z przepisami prawa, w szczególności podatkowego po zakończeniu współpracy, przez okres wymagany przez przepisy prawa;
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z wykonywaniem umowy.